Kierownik / Kierowniczka Biura Zarządu

COLLEGIUM HUMANUM - Szkoła Główna MenedżerskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska z siedzibą w Warszawie

Standardem naszej codziennej pracy jest przekraczanie granic pomiędzy marzeniami, wiedzą, a rzeczywistymi możliwościami jednostki. Indywidualne podejście do każdego studenta, wyjątkowa atmosfera studiowania, międzynarodowe środowisko, aktualne źródła wiedzy zweryfikowane przez praktykę, opieka stypendialna i zespół ludzi, dla których nauka i praca to pasja życia codziennego, tworzą wartość dodaną wnoszoną przez Collegium Humanum w procesie budowania i doskonalenia społeczności obywatelskiej Polski i Europy.

Collegium Humanum to międzynarodowy projekt, który wyróżnia się ofertą edukacyjną tworzoną w odpowiedzi na potrzeby rynku ludzi młodych, kreatywnych i wyjątkowo zdolnych. Kreatywność i innowacyjność to podstawowe cechy projektowanych produktów edukacyjnych, które powstają w zespołach interdyscyplinarnych przy udziale znanych i cenionych specjalistów–praktyków oraz ludzi świata nauki, ale przede wszystkim dzięki autorskiej platformie relacji międzypokoleniowej, łączącej życie akademickie wielu prestiżowych uniwersytetów światowych z ambitną i wymagającą młodzieżą szkół średnich i ponadgimnazjalnych na całym świecie.

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżące wsparcie bezpośredniego przełożonego w codziennej pracy.
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań zewnętrznych i wewnętrznych, organizacja podróży służbowych w tym podróży zagranicznych.
  • Nadzór nad całokształtem działań prowadzonych na rzecz Biura Zarządu.
  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim.
  • Bieżąca obsługa biura.
  • Praca analityczna (zestawienia, analizy, prezentacje).
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji.
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów w tym prowadzenie poczty przychodzącej i wychodzącej.
  • Zapewnianie efektywnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a podległymi pionami.
  • Kontakt z działem księgowości.

WYMAGANIA:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowych: Rosyjski, Słowacki lub Czeski). - Pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych (ksero, skaner, fax).
  • Kreatywność i otwartości na wyzwania.
  • Umiejętność zarządzania przepływem informacji.
  • Umiejętność efektywnej pracy na samodzielnym stanowisku i współpraca z innymi.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Asertywność.
  • Dyspozycyjność/dostępność od miesiąca września.

OFERUJEMY:

  • Możliwość dołączenia do profesjonalnego i przyjaznego zespołu.
  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku, które promuje inicjatywę i twórcze podejście do zadań.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
  • Rozwój kwalifikacji zawodowych.
  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny, karta Multisport.
  • Pracę w wygodnym, nowoczesnym biurze na Centrum Warszawy.
  • Zniżki na naszą ofertę edukacyjną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy