Oferta pracy

Kierownik / Kierowniczka ds. Bezpieczeństwa Informacji

PROVIDENT Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem bezpieczeństwa informacji

  • Szacowanie ryzyka

  • Reagowanie na incydenty bezpieczeństwa

  • Raportowanie stanu bezpieczeństwa

  • Wsparcie komórek organizacyjnych firmy w zakresie bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w instytucjach finansowych

  • Komunikowanie się w języku angielskim (będziesz częścią międzynarodowego zespołu ds. bezpieczeństwa)

  • Mile widziany certyfikat CISA / CISM / CISSP

  • Znajomość praktyk i standardów zarządzania bezpieczeństwem informacji

  • Samodzielne podejmowanie decyzji w zarządzanym obszarze,

  • Znajomość co najmniej podstaw IT, mile widziana znajomość przetwarzania w chmurze (cloud computing)

  • Umiejętność komunikowania się oraz przekonywania

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w obszarze związanym z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji w międzynarodowej firmie o charakterze finansowym

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Pracę pełną wyzwań i nowoczesnych technologii.

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy, dodatkowe dni urlopu)

  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego oraz dofinansowania pasji Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop