Oferta pracy

Kierownik / Kierowniczka ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem

PROVIDENT Polska

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie struktur Doradców Klienta, w tym rekrutacja, rozwój i bieżąca współpraca.

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i biznesowe zespołu Doradców Klienta w obszarze pożyczek i dodatkowych produktów, np. ubezpieczeń i abonamentów medycznych.

  • Odbywanie wizyt u Klientów indywidualnych w celu rozwoju umiejętności Doradców Klienta.

  • Wdrażanie procesów i inicjatyw zapewniających wysoką efektywność sprzedaży i obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

  • Kompetencje managerskie, w szczególności umiejętność budowania zespołu, motywowania i organizowania pracy.

  • Dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na cel.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość kanałów sprzedaży bezpośredniej na lokalnym rynku.

  • Wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne oraz atrakcyjny system premiowy, liczne promocje i systemy motywacyjne, dające możliwość podwojenia wynagrodzenia.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.

  • Profesjonalne wdrożenie umożliwiające samodzielne realizowanie obowiązków.

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, kafeteryjna platforma benefitowa,

  • Dogodne godziny pracy – samodzielnie decydujesz o organizacji zadań w ciągu dnia.

  • Dodatkowe dni wolne, np. 1 dzień na wolontariat pracowniczy, 5 dni urlopu za pełne wykorzystanie urlopu wypoczynkowego w danym roku kalendarzowym.

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego.

  • Dodatkowe wynagrodzenie za skuteczne polecenie kandydatów na Doradcę Klienta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop