Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik / Kierowniczka Kontraktu (budownictwo przemysłowe i ogólne)

KIK Sp. z o.o.S.K.

15 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Analiza techniczna i budżetowa inwestycji;

  • Przygotowanie inwestycji, uzyskanie pozwoleń i uzgodnień;

  • Nadzór nad pracami projektowymi;

  • Przygotowanie harmonogramu, budżetu realizacyjnego i planu zakupów oraz ich wdrożenie;

  • Odpowiedzialność za realizację robót budowlanych w uzgodnionym terminie i budżecie;

  • Kontraktacja i rozliczanie podwykonawców zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;

  • Zarządzanie procesami odbiorów końcowych i uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie;

  • Raportowanie w zakresie budżetu, harmonogramów, rejestru ryzyk;

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy (produkcja, projektowanie sprzedaż, marketing);

  • Kontakty z Klientami docelowymi na etapie realizacji projektu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika/ Kierowniczki Kontraktu w realizacji budownictwa przemysłowego i ogólnego;

  • Wykształcenie wyższe budowlane;

  • Znajomość procesu budowy i regulacji dot. procesów budowlanych;

  • Umiejętność harmonogramowania, kosztorysowania i budżetowania procesów inwestycyjnych, w tym robót budowlanych.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będą: uprawnienia budowlane do kierowania robotami, bez ograniczeń oraz dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Interesującą pracę z ciekawymi perspektywami;

  • Możliwość zaangażowania się w ciekawe projekty budowlane;

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Firma budowlana KIK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Kierownik/Kierowniczka Kontraktu (budownictwo przemysłowe i ogólne).

Przewiń do profilu firmy