Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik/kierowniczka oddziału firmy

ETERNIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Tuszyńska 88, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Tuszyńska 88

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie pracą oddziału

  • Analiza danych, poszukiwanie możliwości rozwoju, udoskonalanie systemu pracy

  • Prowadzenie poszukiwań kandydatów z rynku na stanowisko kierowcy TAXI

  • Zbudowanie kanałów marketingowych dotarcia do kandydatów na stanowisko kierowcy TAXI (pozyskiwanie baz danych, kampanie social media, networking... etc.).

  • Zarządzanie flotą samochodów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych w ramach projektów pracy tymczasowej i rekrutacji stałych - rekrutacja personelu z Polski i krajów Rosyjskojęzycznych

  • Mile widziane kompetencje związane ze sprzedażą w "call center".

  • Cech proaktywnej postawy i innowacyjności w pozyskiwaniu kandydatów.

  • Umiejętności samodzielnego wyznaczania kierunków działań i niezależnego podejmowanie decyzji.

  • Biegłej znajomości programu Microsoft Excel

  • Znajomości technik rekrutacji i poszukiwania kandydatów

To oferujemy

  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny system premiowy powiązany z ilością zatrudnionych osób

  • Zbudowania własnego zespołu pracowników oraz nadzór nad ich pracą

  • Elastyczność i autonomię w doborze sposobów realizacji celów

  • Współtworzenie strategii firm z bardzo wysokim tempem wzrostu

  • Możliwość podejmowania decyzji co do kierunku i rozwoju oddziału

O nas

Eternis to największy partner aplikacji mobilnych zajmujących się przewozem osób - Bolt, Uber, Freenow oraz aplikacji kurierskich - Glovo, Bolt Food i Uber Eats. Zajmujemy się aktywnym pozyskiwaniem osób do pracy, rozliczaniem ich zarobków oraz legalizacją pracy. Jesteśmy także jedną z największych wypożyczalni samochodów osobowych z przeznaczeniem na TAXI. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, posiadamy biura stacjonarne w 7 miastach.