Oferta pracy

Kierownik/Kierowniczka Produkcji

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji pod względem wydajności, terminowości, jakości oraz redukcji kosztów

  • ustalanie priorytetów produkcyjnych na podstawie zaplanowanych zleceń, dostępności urządzeń/operatorów i przepływu materiałów

  • zarządzanie podległym zespołem (w tym m.in.: ocenianie, rozwijanie, dyscyplinowanie, nagradzanie, zarządzanie talentami, komunikacja)

  • zapewnienie przestrzegania przez podległych pracowników obowiązujących procedur, instrukcji i zarządzeń

  • zapewnienie bezpieczeństwa podległych pracowników oraz przestrzegania przez nich przepisów BHP

  • aktywne uczestnictwo w projektach usprawniających pracę przedsiębiorstwa

  • raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • rozwinięte zdolności przywódcze i komunikacyjne

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • umiejętność twórczego podejścia do rozwiązywania problemów

  • mile widziana znajomość zagadnień Lean Manufacturing i TPM

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia roczna

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy