Kierownik / Kierowniczka Regionu Sprzedaży

LOTTE Wedel

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i maksymalizacja sprzedaży produktów Lotte Wedel w podległym regionie

  • Utrzymanie ciągłości dystrybucji produktów Lotte Wedel u podległych Autoryzowanych Dystrybutorów oraz klientów detalicznych w zarządzanej sekcji

  • Proponowanie i wdrażanie regionalnych aktywności marketingowych dla zwiększenia wolumenu, dystrybucji i innych czynników wzrostu sprzedaży

  • Zarządzanie grupą podległych Przedstawicieli Handlowych – wspieranie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu

  • Audytowanie powierzonego terenu i podległych pracowników zgodnie z ustalonymi standardami

  • Zarządzanie budżetami sprzedażowymi (AD, BWS, BPW), powierzonymi materiałami POS i środkami trwałymi

  • Bieżące monitorowanie rozliczenia powierzonego mienia w ramach podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

  • 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG

  • Roczny staż pracy na stanowisku PH

  • 2 lata  doświadczenia w zarządzaniu grupą przedstawicieli handlowych

  • Znajomość komputera (pakiet Office)

  • Dobra znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność  negocjacji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

  • Determinacja w dążeniu do celu, poszukiwaniu rozwiązań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do nowości Wedla

  • dofinansowanie do posiłków