Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik / Kierowniczka Salonu Firmowego

DCG S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy,

  • zarządzanie i motywowanie zespołu,

  • stała kontrola jakości i wyników pracy,

  • realizacja planów sprzedażowych salonu,

  • budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem,

  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i jej produktów,

  • rekrutacja, zatrudnianie i rozwijanie silnego zespołu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej – warunek konieczny (doświadczenie z odzieżą ekskluzywną jest bardzo pożądanym atutem),

  • min. 10 lat doświadczenia w pracy w handlu w branży odzieżowej,

  • doskonałe umiejętności handlowe,

  • bardzo dobry kontakt z klientem,

  • nastawienie na rezultat oraz gotowość do podejmowania wyzwań,

  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • uczciwość zawodowa i nienaganna kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,

  • szkolenia wdrożeniowe,

  • strój firmowy i rabaty na zakupy na potrzeby własne.