Koordynator / Koordynatorka Zespołu Windykacji

PROVIDENT Polska

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja kluczowych KPI-ów, poprzez skuteczne zarządzanie podległym zespołem.

  • Prowadzenie cyklicznych zespołowych i indywidualnych spotkań wynikowych i rozwojowych z wykorzystaniem technik coachingowych.

  • Monitorowanie, raportowanie oraz analiza wyników pracy podległego zespołu.

  • Podejmowanie działań wspierających produktywność i efektywność zespołu.

  • Rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników.

  • Inicjowanie usprawnień oraz udział w projektach międzydziałowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży call center.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w realiach pracy hybrydowej.

  • Specjalistyczna wiedza z zakresu: norm, standardów formalno-prawnych oraz procedur i technik windykacyjnych.

  • Umiejętność pracy na wskaźnikach jakościowych i ilościowych.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Otwartość, komunikatywność oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy.

  • Umiejętność udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej i tworzenia planów rozwojowych.

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów.

  • Proaktywna postawa i elastyczność w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • Pracę zdalną.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Dzień wolny na wolontariat.

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji.

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych.

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop