Oferta pracy

Kierownik komórki produkcyjnej

Colep Polska Sp. z o.o.O firmie

Colep Polska Sp. z o.o.

Przemysłowa 10

Kleszczów (pow. bełchatowski)

Colep Polska Sp. z o.o., firma działająca w branży kosmetycznej i środków czystości, współpracująca z klientami na rynku międzynarodowym.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWNIK KOMÓRKI PRODUKCYJNEJ

Główne zadania:

  • Nadzorowanie i organizacja procesu produkcyjnego
  • Realizowanie planów produkcyjnych
  • Dokonywanie analiz i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Dbanie o realizację wymagań klientów w oparciu o standardy jakościowe, wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska, a także procedury najlepszych praktyk obowiązujących w firmie w ramach powierzonego obszaru
  • Zarządzanie oraz motywowanie zespołu podległych pracowników

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu związanym z zarządzaniem produkcją
  • Umiejętność obsługi komputera (Excel-poziom średniozaawansowany, mile widziana obsługa systemu SAP)
  • Motywacja, zaangażowanie w przeprowadzaniu procesów udoskonalania produkcji i rozwiązywania problemów produkcyjnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i współpracy między działami firmy
  • Doświadczenie związane z zarządzaniem ludźmi, jako wymóg obowiązkowy
  • Podstawowa znajomość standardów jakościowych i najlepszych praktyk wytwarzania
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Pro-aktywna postawa i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność podejmowania decyzji i zorientowanie na realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
  • Zapewniony transport zmianowy z Radomska, Bełchatowa oraz Kluk (przez Szczerców i Pajęczno), Piotrków Tryb., Rozprza (przez Gorzkowice i Kamieńsk)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • każdy pracownik otrzymuje regularnie środki ochrony indywidulanej– płyny do dezynfekcji do użytku domowego oraz wielorazowe maseczki
  • zamontowaliśmy dodatkowe umywalki, zapewniamy środki do dezynfekcji rąk zawieszone w różnych widocznych punktach fabryki, rękawiczki ochronne, przyłbice;
  • osoby podróżujące do pracy transportem pracowniczym siadają w nim zgodnie z zasadą jednego miejsca wolnego
  • zapewniamy codzienną dezynfekcję autobusów pracowniczych, szatni, linii produkcyjnych oraz biur
  • rozdzieliliśmy zmiany i obszary, aby zminimalizować ilość interakcji między pracownikami, z związku z tym w obszarach operacyjnych pracujemy 7h i 15 minut, zamiast 8h, ale wypłacamy wynagrodzenie za pełne 8 godzin pracy
Prosimy o zamieszczenie w dokumentacji aplikacyjnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Colep Polska Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy