Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Komunikacji Wewnętrznej

Mowi GdańskO firmie

  • Grunwaldzka 415, 80-309 Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Mowi to największy na świecie producent łososia atlantyckiego. Każdego dnia 15000 naszych pracowników w 25 krajach produkuje 7,4 mln zdrowych i smacznych posiłków dostarczanych konsumentom na całym świecie. Mowi posiada kontrolę nad całym łańcuchem wartości, od produkcji karmy dla ryb, po przygotowywanie gotowych posiłków z łososia. Naszą wizją jest stać na czele “Niebieskiej Rewolucji”, która opiera się o zrównoważoną dla środowiska i wydajną hodowlę oceaniczną. W Gdańsku zlokalizowane jest Centrum Wsparcia Biznesowego zatrudniające ponad 140 osób.

W Grupie MOWI kultura organizacji opiera się na głęboko zakorzenionych skandynawskich wartościach – zaufaniu i uczciwości. Bazując na nich, stworzyliśmy własny etos, dopisując kolejne wartości, które uznaliśmy za cenne: pasję, dzielenie się i zmianę.

Kierownik Komunikacji WewnętrznejNumer ref.: KKW/2020/09/22

Zadania:

  • Współtworzenie strategii komunikacyjnej
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej dla wszystkich spółek Mowi CE, ponad 4000 pracowników
  • Planowanie, tworzenie i zarządzanie narzędziami komunikacji wewnętrznej (m.in. intranet, newsletter firmowy, materiały drukowane, plakaty, ulotki, media społecznościowe)
  • Wdrożenia korporacyjnych projektów komunikacji wewnętrznej w spółkach Mowi w Polsce
  • Bieżąca współpraca i wsparcie komunikacyjne dla partnerów po stronie biznesowej (produkcja, dział jakości, BHP i inne)
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami PR, freelancerami w obszarze komunikacji, projektowania graficznego, mediów społecznościowych
  • Przygotowywanie raportów z zakresu komunikacji wewnętrznej
  • Promowanie dobrych praktyk komunikacji wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze komunikacji wewnętrznej w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze employer brandingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość trendów i narzędzi przydatnych w komunikacji wewnętrznej
  • Umiejętność samodzielnego działania i branie odpowiedzialności za efekt końcowy
  • Umiejętność pisania angażujących tekstów
  • Praktyczna wiedza na temat mediów społecznościowych
  • Gotowość do podróży służbowych w ramach organizacji – 2 razy w miesiącu na 2-3 dni

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowej firmie, która jest liderem rynku łososia atlantyckiego na świecie
  • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (m.in. kafeteria, karty sportowe, szkolenia językowe, dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna, ubezpieczenie)

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected] .“

Ogłoszenie archiwalne