Oferta pracy

Kierownik konceptu 4F SPOT

OTCF S.A.

OTCF S.A.

Konstruktorska 12a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o standardy i najwyższą jakość serwowanych produktów oraz wysoki poziom obsługi klientów

  • Zarządzenie zespołem pracowników

  • Prowadzenie raportów i dokumentacji związanych z funkcjonowaniem restauracji

  • Stała optymalizacja kosztów i dbanie o rentowność punktu

  • Szukanie i rekomendowanie rozwiązań służących zwiększeniu poziomu sprzedaży oraz rozwojowi konceptu

  • Koordynacja i organizacja eventów prowadzonych w 4FSPOT oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie

  • Dbanie o showroom 4F znajdujący się w lokalu (odpowiedzialność za sprzedaż i ekspozycję produktów)

  • Zarządzanie punktem pick up point – w lokalu będzie możliwość odbioru paczek z marek portfolio OTCF S.A. (4F, Outhorn, SportStyleStory, Under Armour)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika lokalu gastronomicznego - minimum 1 rok

  • Dobra znajomości języka angielskiego

  • Umiejętność pracy na wskaźnikach i umiejętność wyciągania wniosków w celu znalezienia najlepszych rozwiązań

  • Pro aktywność, zaangażowanie i otwartość na rozwój nowego konceptu

  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą

  • Zainteresowanie sportem, zdrowym stylem życia lub dietetyką będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pakiet Multisport Plus

  • Kartę zniżkową na nasze produkty

  • Pracę w unikatowym projekcie z młodym i ambitnym zespołem

  • Realne przełożenie na kierunek rozwoju konceptu 4FSPOT

  • Treningi z trenerem personalnym (zespół OTCF/ 4F SPOT team)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

OTCF S.A.

Rok 2021 zapisze się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory. Chcesz być tego częścią? Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do naszego zespołu. Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ!

Przewiń do profilu firmy