Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Konfekcji i Etykietowania

Wielkopolski Indyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

Wielkopolski Indyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

12A

Bolesławiec (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowością procesu produkcyjnego, w tym nad ciągłością produkcji i realizacją planów produkcyjnych,

  • Planowanie i efektywna organizacja pracy podległych pracowników na zmianie,

  • Kontrola procesów produkcyjnych oraz ciągła praca nad poprawą wyników produkcyjnych,

  • Aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Optymalizowanie stanowisk pracy pod kątem ergonomii i bezpieczeństwa pracy,

  • Egzekwowanie przestrzegania systemów jakościowych, procedur, standardów oraz BHP,

  • Tworzenie raportów i analiz,

  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu, Magazynem, Zespołem Planowania oraz innymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży

  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

  • Zorientowanie na cel i osiąganie założonych rezultatów

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i bycia odpowiedzialnym za wynik

  • Rozwój i podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Firma Wielkopolski Indyk będąca liderem na rynku w swojej branży, obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik zmiany – mięsa świeżego.