Oferta pracy

Kierownik kontraktów

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją prowadzonych przez przedsiębiorstwo projektów

  • Udział w pozyskiwaniu podwykonawców oraz planowanie własnych zasobów ludzkich do realizacji projektu

  • Koordynacja prac montażowych, budowalnych i kontrola każdego etapu realizacji projektu

  • Terminowość i nadzór nad realizacją powierzonego projektu

  • Nadzór nad jakością i tempem wykonywanych prac oraz zarządzanie bieżącymi problemami

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientem

Nasze wymagania

  • Wymagane wykształcenie techniczne o profilu budowlanym, bądź dwuletni staż w branży budowlanej

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1 - warunek konieczny

  • Znajomość materiałów, narzędzi oraz sprzętu do wykonywania w/w prac

  • Organizowanie pracy własnej i zespołu z uwzględnieniem zasad BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz rozliczanie pracy ludzi, sprzętu i kosztów z nimi związanych.

  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz zespołem podległych pracowników

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Analityczny sposób myślenia, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dążenie do wyznaczonego celu

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Komunikatywność, otwartość

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników + premie powiązane z osiągniętymi wynikami

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, komputer, samochód służbowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED.

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bufet serwujący śniadania

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.