Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Kontraktów - Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-10-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Kierownik Kontraktów /
    Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
    Miejsce pracy: wielkopolskie (Poznań), pomorskie (Gdańsk)

    CEL STANOWISKA:
    Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Kontraktów będzie odpowiedzialna za rozwój i koordynowanie działań sprzedażowych na podległym terenie. W zakresie obowiązków powyższego stanowiska znajdować będą się również kontakty z inwestorami oraz wykonawcami poszczególnych inwestycji, szczególnie w obszarze doradztwa technicznego i rozwiązywania bieżących problemów.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • obsługa obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • przygotowywanie ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
    • doradztwo techniczne na rzecz klientów oraz umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy
    • nadzór nad realizacją podpisanych kontraktów (bieżąca współpraca z klientami oraz podwykonawcami, optymalizacja kosztów realizacji zlecenia, budżetowanie kontraktów, przygotowywanie projektów zastępczych itp.)
    • przygotowywanie raportów z działań bieżących

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku (doradcy techniczno – handlowego, inżyniera sprzedaży, przedstawiciela handlowego) w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych, sprzętu budowlanego itp., popartego znajomością rynku budowlanego i inwestycyjnego oraz umiejętnością nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji
    • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane w zakresie budownictwa lądowego)
    • prawa jazdy kat. B oraz umiejętności obsługi komputera (w tym AutoCAD)
    • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, umiejętności analizy i strategicznego planowania, przedsiębiorczości, konsekwencji oraz dynamizmu w działaniach

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
    • możliwość nabywania doświadczeń oraz  rozwoju osobistego w ramach struktury Firmy
    • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego
    • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
    • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.