Kierownik kontraktu ds. instalacji elektrycznych i teletechnicznych

ELEKTRO-KLIM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kostrzyn, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma Elektro-Klim sp.z o.o. sp.k od wielu lat zajmuje się wykonywaniem kompletnych instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia oraz instalacji teletechnicznych dla obiektów przemysłowych, hal magazynowych oraz biurowców. Zajmujemy się kompleksową realizacją zlecenia, począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu, jego wykonanie, kończąc na wsparciu serwisowym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik kontraktu ds. instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad kontraktem
  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP I PPOŻ
  • ofertowanie i zamawianie towaru
  • rozliczanie podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji robót
  • rozliczanie kontraktu
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdów służbowych (delegacji) związanych z realizowanymi budowami na terenie całej Polski
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów elektrycznych
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • obsługa pakietu MS Office (excel, word)
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowania
  • wsparcie w okresie wyjazdu służbowego (mieszkanie, samochód służbowy)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop)
  • ubezpieczenie grupowe
  • szkolenie mające na celu uzyskanie uprawnień SEP
  • wsparcie w uzyskaniu uprawnień budowlanych do kierowania robotami elektrycznymi
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy