Oferta pracy
PM/NET/BYD/10/2021

Kierownik Kontraktu (Dział Realizacji)

NET SERVICE S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza umów

  • odpowiedzialność za budżet i terminy prowadzonej inwestycji

  • opracowywanie harmonogramów

  • bieżące raportowanie postępów prac

  • koordynacja prac ekip montażowych

  • weryfikacja zgodności wykonanych prac z dokumentacją projektową

  • odpowiedzialność za zamówienia materiałowe

  • aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie projektów

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie elektryki

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office i AutoCAD

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • samodzielność, odpowiedzialność, samodyscyplina

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • motywujący system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

  • pracę w środowisku nastawionym zarówno na cel, jak i na ludzi oraz ich rozwój

  • możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku

NET Service S.A. specjalizuje się w zakresie projektowania, instalacji, serwisie oraz konserwacji systemów teletechnicznych, elektrycznych jak również automatyki budynkowej, oraz drzwi automatycznych.

NET Service wchodzi w skład Grupy Dussmann – międzynarodowy Holding Dussmann, wiodący dostawca usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, naszym Klientom oferujemy wsparcie w procesie całej inwestycji począwszy od koncepcji-projektu, aż do obsługi pogwarancyjnej. Dzięki własnym grupom serwisowym na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług dla najbardziej wymagających Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Szukamy osób, które na dłużej chcą się związać z naszą firmą i zdobyć cenne doświadczenie.

Osoby zdecydowane i zaangażowane w pracę jesteśmy w stanie docenić i odpowiednio wynagrodzić.