Oferta pracy

Kierownik Kontraktu

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, dewelopera i generalnego wykonawcy, lidera w branży inwestycji komercyjnych, poszukujemy aktualnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i kontrolowanie realizacji projektu (obiekt biurowo-mieszkalny)
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym
  • Przeprowadzanie procesu ofertowego od podwykonawców w podległych inwestycjach oraz uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach
  • Kontraktowanie podwykonawców oraz dostawców materiałów zgodnie z projektem i budżetem inwestycji
  • Kontrolowanie i przestrzeganie harmonogramu robót
  • Przygotowywanie planów działania i ich realizacja
  • Uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień, warunków i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji
  • Rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne/budowlane
  • Uprawnienia budowlane – warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych
  • Doświadczenie jako Kierownik Projektu/Kierownik Kontraktu lub jako Inżynier Budowy/Kierownik Budowy z doświadczeniem w kontraktowaniu w ramach funkcji – warunek konieczny
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do pracy na terenie Gdańska
  • Preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • Stabilność i ciągłość zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy
  • Praktyczną możliwość kształtowania przyszłości firmy oraz jej sukcesów
  • Motywującą, interesującą, stawiającą ambitne wyzwania pracę oraz jasno określone cele
  • Pracę wśród doświadczonych ekspertów branżowych oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą, wyjazdach integracyjnych, imprezach firmowych
  • Pakiet benefitów (m.in. karta multisport, pakiet medyczny, paczki świąteczne)
  • Podstawowe narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne