Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Kontraktu

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma budowlana o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości, lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce poszukuje osób zainteresowanych współpracą na stanowisku:
Kierownik KontraktuNumer ref.: Miejsce pracy: Gdańsk

Najważniejsze zadania:

  • Kompleksowa kontrola i koordynacja realizacji projektu
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym
  • Kontraktowanie podwykonawców oraz dostawców materiałów
  • Uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji
  • Rozliczanie całości inwestycji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w branży inwestycji komercyjnych
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zdecydowanie w działaniu
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji
  • Pracę przy realizacji dużych, ambitnych projektów
  • Wynagrodzenie na wysokim poziomie oraz premie uznaniowe
  • Kartę Multisport oraz pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika oraz jego rodziny
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach
  • Wsparcie ze strony współpracowników
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 518 215 122
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne