Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Kontraktu

Partner S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, Gdynia

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji kierownika kontraktu

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami

  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy

  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji

  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany

  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

  • znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych – warunek konieczny

  • umiejętności negocjacyjne

  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • karty sportowe

  • szkolenia specjalistyczne

  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • wyjazdy integracyjne

Partner S.A.

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

O Grupie Murapol:

19 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy