Kierownik Kontraktu

  • Gdańsk, Słupsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.06.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 11.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

    W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Słupsk

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),
    • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w realizacji dużych projektów inwestycyjnych,
    • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót (bez ograniczeń),
    • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami,
    • Znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych,
    • Umiejętności organizacyjne i planowania,
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Prawo jazdy kat.B.,
    • Samodzielność, dyspozycyjność, asertywności i komunikatywność,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    • Przygotowywanie harmonogramu wszystkich etapów procesu budowlanego
      (od projektu do pozwolenia na użytkowanie),
    • Udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu przetargu na wybór projektanta oraz monitorowanie procesu projektowego,
    • Weryfikacja dokumentacji inwestycji pod względem formalnym i technicznym,
    • Czynne uczestnictwo w przetargu na wybór wykonawcy (weryfikacja ofert wykonawczych pod kątem realizacji zastosowanych rozwiązań projektowych i oferowanych cen, wprowadzenie do projektu ew. zamienników, negocjacje umowne),
    • Udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów i przychodów związanych z projektem,
    • Nadzór nad procesem budowlanym - kontrola budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac,
    • Udział w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji,
    • Audyt projektu – sprawdzenie stanu realizowanego projektu pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, załącznikami do umów z Klientami i oczekiwaniami Klientów.

    CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

    interesującą pracę w renomowanej firmie
    możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wymagań stanowiskowych
    udział w ciekawych i innowacyjnych projektach

    opiekę medyczną
    przyjazną atmosferę w pracy

     NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

    kariera@dekpol.pl
    Dekpol S.A.
    ul. Gajowa 31
    83-251 Pinczyn
    tel. 058/ 560 10 75

    Prosimy o zamieszczanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)."
    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.