Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Kontraktu - Instalacje Sanitarne

ORION CONSTRUCTION S.A.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w wykonawstwie wszelkiego rodzaju robót instalacyjnych i budowlanych oraz realizującą kompleksowo projekty. Charakteryzujemy się wysoką jakością kierowania projektami oraz realizacją inwestycji.

Opis stanowiska:
  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • ofertowanie prac budowlanych, poszukiwanie podwykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z podwykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany
  • uprawnienia budowlane w zakresie sieci i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i gazowych bez ograniczeń
  • znajomość prawa budowlanego w praktyce
  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i wsparcie ze strony przełożonych i pozostałych współpracowników
  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ORION Construction S.A. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest ORION Construction S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Józefa Hallera 6-8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne