Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Kontraktu - Instalacje Sanitarne i Mechaniczne

ORION CONSTRUCTION S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w wykonawstwie wszelkiego rodzaju robót instalacyjnych i budowlanych oraz realizującą kompleksowo projekty. Charakteryzujemy się wysoką jakością kierowania projektami oraz realizacją inwestycji.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie kontraktu polegającego na realizacji montażu instalacji sanitarnych i mechanicznych w obiektach handlowych i przemysłowych
  • raportowanie bieżącego stanu realizacji do Dyrektora Realizacji Kontraktów
  • nadzór i koordynacja pracy Kierowników robót i Inżynierów budowy w ramach kontraktu
  • bezpośredni nadzór, prowadzenie oraz realizacja harmonogramu kontraktacji podwykonawców
  • nadzór nad pozyskiwaniem ofert podwykonawców oraz przygotowywanie rekomendacji umów podwykonawczych
  • nadzór i realizacja założonych celów budżetowych kontraktu
  • uczestnictwo w prowadzeniu i kontroli harmonogramów robót
  • reprezentowanie firmy przed Klientem w tym udział w naradach koordynacyjnych budowy
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa na placu budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności sanitarnej
  • minimum 5 lat doświadczenia jako Kierownik Robót/Kierownik Kontraktu na kontraktach instalacyjnych (sanitarnych) o wartości nadzorowanych prac powyżej 4 000 000,00 netto- Kandydat zobowiązany jest wykazać w swoim CV przynajmniej  3 takie realizacje każdorazowo podając okres prac oraz przybliżoną wartość robót instalacyjnych
  • znajomość oprogramowania z grupy MS Office i Autocad
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zmotywowanie i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole- komunikatywność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon itp.
  • oferujemy pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku instalacji sanitarnych
  • realizujemy ciekawe kontrakty w ramach dużych inwestycji budowlanych (hale przemysłowo-magazynowe, hotele, budynki biurowe, budynki zabytkowe itp.)
  • realizujemy również kontrakty w konwencji zaprojektuj i wybuduj

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne