Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik kontraktu instalacji sanitarnych

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca koordynacja oraz nadzór nad realizacją prac budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC,

  • koordynacja i bieżąca współpraca z dostawcami, podwykonawcami, rozliczanie postępu prac,

  • zarządzanie zespołem pracowników,

  • realizacja prac zgodnie z zapisami umów,

  • terminowe tworzenie i przestrzeganie harmonogramu prac,

  • bieżąca współpraca oraz koordynacja prac z inwestorem lub generalnym wykonawcą,

  • analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych kontraktów w ramach założonego budżetu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych,

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana),

  • znajomość MS Office (Word, Excel) oraz programu AutoCAD

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dostawcami i podwykonawcami,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie, inwencja, samodzielność, lojalność,

  • umiejętność pracy i zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

O nas

INSTAL - LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Przewiń do profilu firmy