Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Kontraktu - Kierownik Robót

G&M Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy wysoko specjalistycznym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie konstrukcji żelbetowych obiektów kubaturowych i mostowych. Firma G&M powstała w 2001 r. Dziś firma G&M dysponuje doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną. Poszukujemy kierownika kontraktu / kierownika robót.

Link do strony internetowej firmy: www.gm.biz.pl

Link do strony na Facebook: https://pl-pl.facebook.com/GandMPoland

Opis stanowiska:

  • Nadzór i organizacja placu budowy zgodnie z harmonogramem prac
  • Kontrola kosztów zgodnie z budżetem projektu
  • Raportowanie
  • Zapewnienie jakości zgodnie z planem kontroli jakości
  • Sporządzanie raportów dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych do Kierownika Projektu
  • Wsparcie zamówień

Wymagania:

  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane, przynależność do izby inżynierów
  • Preferowane wykształcenie: wyższe (inżynier lub magister inżynier - kierunek: Budownictwo)
  • Znajomość oprogramowania: Office, Power project, AutoCAD
  • Doświadczenie w budownictwie mostowym
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Gotowość do pracy w delegacji na budowach prowadzonych przez Spółkę
  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji obiektów budownictwa przemysłowego  lub hydrotechnicznego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Pracę na pełny etat
  • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, komputer, auto)

Ogłoszenie archiwalne