Logo Pracuj.pl

Kierownik Kontraktu - Kierownik Robót w branży elektrycznej

"Elektromontaż – Poznań" S.A.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją kontraktu w oparciu o umowę z zamawiającym na terenie Polski lub Niemiec
  • zarządzanie budżetem kontraktu, zapewnienie założonego wyniku finansowego oraz rozliczanie finansowe kontraktu
  • zarządzanie pracą podległego zespołu
  • zarządzanie i bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektroinstalacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego elektrycznego
  • doświadczenia w kierowaniu kontraktami
  • posiadania uprawnień budowlanych
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • umiejętności zarządzania pracą podległego zespołu
  • zdolności negocjacyjnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku )
  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

"Elektromontaż – Poznań" S.A.

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych oraz czołowym polskim producentem urządzeń elektroenergetycznych. Od ponad 60-ciu lat pracujemy z energią na rynku budownictwa, przemysłu i energetyki w kraju i poza jego granicami. Jesteśmy niezawodnym, kompetentnym i godnym zaufania partnerem. Stanowimy zespół profesjonalistów i wspólnie realizujemy cele firmy, która zapewnia nam rozwój zawodowy, dobrą atmosferę pracy i stabilną przyszłość oraz atrakcyjne warunki pracy.

Kierownik Kontraktu - Kierownik Robót w branży elektrycznej, Niemcy