Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Kontraktu - Kierownik Robót w branży elektrycznej

"Elektromontaż – Poznań" S.A.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją kontraktu w oparciu o umowę z zamawiającym na terenie Polski lub Niemiec

  • zarządzanie budżetem kontraktu, zapewnienie założonego wyniku finansowego oraz rozliczanie finansowe kontraktu

  • zarządzanie pracą podległego zespołu

  • zarządzanie i bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektroinstalacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego elektrycznego

  • doświadczenia w kierowaniu kontraktami

  • posiadania uprawnień budowlanych

  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • umiejętności zarządzania pracą podległego zespołu

  • zdolności negocjacyjnych

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku )

  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju i szkoleń

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

"Elektromontaż – Poznań" S.A.

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych oraz czołowym polskim producentem urządzeń elektroenergetycznych. Od ponad 60-ciu lat pracujemy z energią na rynku budownictwa, przemysłu i energetyki w kraju i poza jego granicami. Jesteśmy niezawodnym, kompetentnym i godnym zaufania partnerem. Stanowimy zespół profesjonalistów i wspólnie realizujemy cele firmy, która zapewnia nam rozwój zawodowy, dobrą atmosferę pracy i stabilną przyszłość oraz atrakcyjne warunki pracy.

Przewiń do profilu firmy