Oferta pracy

Kierownik Kontraktu

HOCHTIEF Polska S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją projektów budownictwa kubaturowego,

  • udział w przygotowywaniu ofert,

  • zarządzanie harmonogramem budowy oraz prowadzenie nadzoru nad dokumentacją budowy,

  • raportowanie postępów projektu,

  • zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego i przyjętą specyfikacją techniczną,

  • sporządzanie i kontrola budżetu kontraktu,

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami materiałów i usług,

  • dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty z klientem i podwykonawcami,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy,

  • prowadzenie narad oraz odpowiedzialność za kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego,

  • koordynacja i nadzór nad zespołem projektowym, podwykonawcami i dostawcami,

  • utrzymywanie relacji z Inwestorem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,

  • minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu dużej budowy na podobnym stanowisku,

  • znajomość prawa budowlanego oraz aktualnych przepisów BHP,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,

  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń,

  • umiejętności negocjacyjne, praca pod presją czasu,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość pakietu MS Office oraz MS Project,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • mile widziana znajomość innych języków obcych,

  • mile widziana znajomość rynku inwestycyjnego,

  • zdolności akwizycyjne,

  • miejsce pracy w miejscach realizacji projektów.

To oferujemy

  • pracę na prestiżowych projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • nastawianie na długofalową współpracę,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • atrakcyjny pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina, teatru, paczki dla dzieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

HOCHTIEF Polska S.A.

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy