Kierownik Kontraktu

Park - M

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja kontraktów

  • organizacja i nadzór nad robotami i siłami własnymi

  • nadzór nad kosztami i przychodami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budownictwie drogowym min rok na jednym z wymienionych stanowisk - majster/inżynier budowy/kierownik robót

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracach zieleniarskich i zagospodarowaniu terenu

  • tytuł technika bądź inżyniera budownictwa

  • znajomość rynku robót i materiałów budowlanych

  • znajomość praktyk i zasad rynku budowlanego

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność w działaniu

  • gotowość do podróży służbowych, głównie południowa i centralna Polska

  • uprawnienia budowlane niewymagane

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programów AutoCAD, Excel, MP Project

To oferujemy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • umowa B2B

  • premia w postaci % od wyniku

  • opieka medyczna

  • narzędzia pracy w postaci: samochód, laptop, telefon

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Park - M

Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprzedażą roślin a także obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób.

Nasz sukces zawdzięczamy ludziom i szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych.

Przewiń do profilu firmy