Logo Pracuj.pl

Kierownik kontraktu

MIRBUD S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie projektem zgodnie z warunkami kontraktu,
  • współudział w opracowaniu niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur,
  • nadzór nad opracowaniem harmonogramów realizacji projektu oraz ich aktualizacja,
  • udział w wyborze podwykonawców oraz w negocjacjach z dostawcami,
  • opracowanie planu zakupów oraz nadzorowanie jego realizacji,
  • dokładna znajomość podpisanych umów dla zarządzanego projektu,
  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów będących podstawą fakturowania,
  • raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów realizacji,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników a także współpraca z przełożonymi i innymi komórkami organizacyjnymi w firmie,
  • ocena stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz kreowanie poprawnych relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów dotyczących budownictwa kubaturowego,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju,
  • znajomość obsługi AutoCad w zakresie niezbędnym do wykonywania przedmiarów budów,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word,
  • uprawnienia budowlane – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • zaangażowanie w realizowane zadania,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Kierownik kontraktu, kujawsko-pomorskie