Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik kontraktu

MIRBUD S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie projektem zgodnie z warunkami kontraktu,

  • współudział w opracowaniu niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur,

  • nadzór nad opracowaniem harmonogramów realizacji projektu oraz ich aktualizacja,

  • udział w wyborze podwykonawców oraz w negocjacjach z dostawcami,

  • opracowanie planu zakupów oraz nadzorowanie jego realizacji,

  • dokładna znajomość podpisanych umów dla zarządzanego projektu,

  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów będących podstawą fakturowania,

  • raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów realizacji,

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników a także współpraca z przełożonymi i innymi komórkami organizacyjnymi w firmie,

  • ocena stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz kreowanie poprawnych relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów dotyczących budownictwa kubaturowego,

  • gotowość do pracy na terenie całego kraju,

  • znajomość obsługi AutoCad w zakresie niezbędnym do wykonywania przedmiarów budów,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word,

  • uprawnienia budowlane – mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • zaangażowanie w realizowane zadania,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.