Oferta pracy

Kierownik Kontraktu

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kutno, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy i dewelopera, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Główny zakres obowiązków:

  • Koordynowanie realizacji projektu, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach
  • Kontraktowanie podwykonawców zgodnie z budżetem inwestycji oraz ofertowanie
  • Przygotowanie dokumentacji, planów działania i ich realizacji
  • Nadzór nad harmonogramem robót
  • Uzyskiwanie niezbędnych decyzji i dokumentów do prawidłowej realizacji robót
  • Rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakresie inwestycji komercyjnych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora budownictwa biurowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy