Oferta pracy

Kierownik Kontraktu

FBSERWIS S A

  • Smutna 28, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Smutna 28

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją zleceń w zakresie wywozu odpadów, utrzymania zimowego i letniego dróg i parkingów, działań interwencyjnych, rekultywacji terenów oraz obsługi obiektów,

  • przygotowywanie i wydawanie dokumentów drogowych kierowcom,

  • pozyskiwanie podwykonawców oraz przeprowadzenie procesu ofertowego i negocjacji,

  • koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami,

  • pozyskiwanie i utrzymanie klientów,

  • optymalizowanie tras wywozowych,

  • pomoc w przygotowywaniu ofert przetargowych, w tym specyfikacji, wizji lokalnej i kalkulacji,

  • sporządzanie i kontrola budżetu kontraktu,

  • nadzór nad przestrzeganiem przez podwładnych przepisów w zakresie BHP i ppoż oraz przyjętych procedur i regulaminów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe na kierunki logistyka / spedycja / gospodarka odpadami,

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office, przede wszystkim Excel oraz umiejętność pracy z systemami GPS,

  • komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających podjęcia decyzji,

  • umiejętność motywowania i zarządzania zespołem,

  • umiejętność zdobywania i podtrzymywania trwałych relacji z klientem,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, która z powodzeniem od 9 lat rozszerza swoje spektrum działania na terenie Polski i planuje dalsze wzrosty,

  • umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony), pełny etat,

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe),

  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

  • pracę w oparciu o partnerskie relacje, zależy nam na utrzymaniu dobrej atmosfery i wzajemnym szacunku,

  • możliwość dalszego rozwoju, w tym szkolenia, w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Przewiń do profilu firmy