Logo Pracuj.pl

Kierownik Kontraktu

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i kontrolowanie realizacji projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem i założeniami budżetowymi,
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym,
  • Przeprowadzanie procesu ofertowego od podwykonawców w podległych inwestycjach, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach,
  • Kontraktowanie podwykonawców oraz dostawców materiałów zgodnie z projektem i założeniami budżetowymi
  • Przygotowanie umowy i negocjowanie warunków umowy z podwykonawcami,
  • Przestrzeganie harmonogramu rzeczowego inwestycji i jego bieżący monitoring,
  • Przygotowywanie planów działania, planów naprawczych i ich wdrożenie do działania,
  • Uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień, warunków i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji oraz przygotowanie wszystkich koniecznych do odbioru i zakończenia przedsięwzięcia inwestycyjnego,
  • Rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i założeniami budżetowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji biurowych lub mieszkaniowych,
  • Mile widziana znajomość programów wspomagających (Autocad, MS Project),
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

To oferujemy

  • Praca stacjonarna w biurze
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • Atrakcyjne i komfortowe biura,
  • Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych współpracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do współpracowników grupy kapitałowej CAVATINA i zostań członkiem zespołu jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Kierownik Kontraktu, Łódź