Oferta pracy

Kierownik Kontraktu

SZMYD & PARTNERS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Szmyd & Partners to firma deweloperska, która specjalizuje się w realizacji budynków z segmentu premium. W związku z dalszym rozwojem i przygotowywanymi inwestycjami osiedli mieszkaniowych i obiektów zamieszkania zbiorowego zlokalizowanych w Łodzi, które będą realizowane w formule pakietowania prac budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko KIEROWNIKA KONTRAKTU.

Opis stanowiska:

  • pełnienie funkcji kierownika kontraktu
  • realizacja inwestycji zgodnie z założeniami w zakresie jakości, harmonogramu i budżetu
  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umów z wykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
  • prowadzenie i nadzór nad procedurami administracyjnymi związanymi z procesem realizacji inwestycji,
  • optymalizacja kosztów i rozwiązań projektowych
  • udział w przygotowaniach, realizacji i odbiorach jakościowych prowadzonych inwestycji

Wymagania:

  • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych
  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany
  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce
  • znajomość procesów formalno-prawnych związanych z realizacją inwestycji budowlanych
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność organizacji i realizacji zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / kontrakt B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach kompetentnego i inspirującego zespołu,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy