Oferta pracy

Kierownik kontraktu

"COMMERCECON" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Commercecon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukuje:
Kierownika kontraktu
Miejsce pracy: Cała Polska

OPIS STANOWISKA:

  • Opracowywanie dokumentacji związanej z zarządzaniem projektem,
  • Wsparcie w opracowywaniu planów, budżetowaniu, harmonogramowaniu prac oraz zlecaniu, odbiorach i rozliczaniu z wykonania prac,
  • Udział w przygotowaniach, realizacji oraz podsumowaniu prowadzonych inwestycji,
  • Nadzór i koordynacja wszystkich etapów procesu danego projektu,
  • Realizacja inwestycji zgodnie z projektami i standardami firmy,
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,
  • Kontrola jakości i terminowości prac wykonywanych przez podwykonawcę,
  • Rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie stosownych zestawień,
  • Prowadzenie i nadzór procedur administracyjnych związanych z procesem realizacji inwestycji,
  • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem,
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższego, technicznego o profilu budowlanym,
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami (minimum 3 lata),
  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji i z różnych obszarów,
  • Konsekwencji w realizacji celów,
  • Zaangażowania i dyspozycyjności,
  • Biegłej obsługi pakietu Microsoft Office oraz AutoCAD.

FIRMA OFERUJE:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zdobywanie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Stabilne zatrudnienie.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie swego CV wraz z listem motywacyjnym oraz z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy