Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik kontraktu

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AWBUD Design & Build to firma świadcząca zintegrowaną usługę realizacji inwestycji dla klientów sektora przemysłu oraz sektorów użyteczności publicznej, budownictwa ogólnego i infrastruktury ochrony środowiska. W ramach pełnego pakietu usług oferujemy klientom zarządzanie planowanymi inwestycjami, realizację projektowania i generalnego wykonawstwa obiektów.

    AWBUD Design & Build poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. mazowieckie

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Terminową realizację oraz rozliczenie i wynik finansowy prowadzonej inwestycji,
    • Operacyjną koordynację działań podczas realizacji kontraktu,
    • Sporządzenie budżetu projektu,
    • Zarządzanie projektem zgodnie z zatwierdzonym i przyjętym przez niego budżetem projektu oraz harmonogramem,
    • Nadzór nad realizacją projektu i kontrolę zgodności realizacji z umowami z Zamawiającym i Podwykonawcami oraz planem BIOZ, PZJ i przepisami BHP,
    • Nadzór, przy współpracy z Kierownikami zespołów elektrycznych i sanitarnych, nad kontraktacją robót instalacyjnych,
    • Negocjowanie umów z podwykonawcami i inwestorem w zakresie podpisywanych umów,
    • Bezpośredni nadzór nad pracą Zespołu Realizacyjnego oraz odpowiedzialność za efektywność pracy tego zespołu,
    • Współpraca i budowanie relacji z inwestorem,
    • Udział w wykonaniu oferty dla Inwestora: proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych, proponowanie wyceny robót branżowych, inicjowanie poszerzenia bazy podwykonawców

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie: min. 8 lat doświadczenia w pracy na budowie – pełnienie funkcji technicznych na budowie, w tym minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika kontraktu lub kierownika budowy,
    • Wykształcenie: mile widziane wyższe techniczne o specjalności budowlanej lub instalacyjnej,
    • Uprawnienia budowlane lub instalacyjne,
    • Znajomość prawa cywilnego niezbędnego do prowadzenia rozmów z podwykonawcami,
    • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów z nim związanych,
    • Wiedza na temat cen jednostkowych dla poszczególnych zakresów robót,
    • Znajomość bazy podwykonawców w szczególności z regionu centralnego,
    • Bardzo dobra znajomość programów: MS Office, MS Project, Norma PRO,
    • Znajomość narzędzi kontrolingu finansowego do realizacji celów budżetowych,
    • Umiejętność motywowania podległego zespołu.

    Oferujemy:

    • Jasno określone zadania do realizacji,
    • Udział w 2 systemach premiowych: kontraktowym oraz regionu,
    • Możliwość doboru współpracowników,
    • Możliwość awansu w strukturach Grupy Kapitałowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji nowoczesnych projektach budowlanych,
    • Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet sportowy oraz medyczny.

    CV prosimy wysyłać klikając przycisk Aplikuj w temacie proszę wpisać: "KK/AW/2018 + wybrana lokalizacja".

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.