Logo Pracuj.pl

Kierownik kontraktu

UNIBEP S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przygotowaniem kontraktu oraz nad realizacją prac budowlanych,
  • sporządzanie i kontrola budżetu kontraktu,
  • wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami,
  • dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty,
  • prowadzenie narad z uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych,
  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP i ppoż.,
  • kontrola harmonogramu budowy oraz prowadzenie dokumentacji budowy,
  • koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami.,
  • okresowe raportowanie progresu robót oraz wyników finansowych.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programu MS Project na poziomie średniozaawansowanym,
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • preferowana mobilność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną w obszarze budownictwa modułowego w szkielecie drewnianym, skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse S.A.).

Kierownik kontraktu, mazowieckie