Logo Pracuj.pl

Kierownik kontraktu na prefabrykacji z językiem niemieckim

PBO - CONSTRUCTION SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • praca w zakładzie prefabrykacji na terenie Niemiec
  • nadzór nad procesem produkcji pod względem jakości, ilości i terminów uzgodnionych ze zleceniodawcą
  • dbałość o sprawy socjalne i meldunkowe pracowników
  • nadzór nad płynnością procesu produkcji od strony technicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
  • język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność
  • szybka gotowość do wyjazdu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pełną organizację wyjazdu i pobytu
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość wypłacania zaliczek
  • Długoletnią współpracę
  • Pierwszy bilet (lub dopłatę do paliwa)
  • Bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
  • Pomoc przy uzyskaniu „Kindergeld"
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy

PBO - CONSTRUCTION SP. Z O.O. SP.K.

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec.

Kierownik kontraktu na prefabrykacji z językiem niemieckim, kujawsko-pomorskie