Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Kontraktu (Partner Prywatny)

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór Partnerski nad inwestycją infrastrukturalną realizowaną w formule Partnerstwa Publiczno – Prywatnego,

  • Uczestniczenie w naradach roboczych na terenie inwestycji z udziałem Stron,

  • Weryfikacja postępu prac i jakości wykonywanych robót,

  • Reprezentowanie Spółki przed instytucjami finnansowymi,

  • Występowanie w imieniu Partnera Publicznego przed organami administracji publicznej w sprawach wynikających z realizacji inwestycji, w granicach udzielonych pełnomocnictw.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy, Dyrektora Kontraktu, Kierownika Kontraktu na projekcie infrastrukturalnym,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • Biegła znajomość MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, w tym opiekę medyczną oraz możliwość korzystania z obiektów sportowych,

  • Ciasta i dobrą kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce