Kierownik Kontraktu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 10.08.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 09.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukiwany/Poszukiwana
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: KK/PO/08/2018

    Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

    Opis stanowiska:

    • pełnienie funkcji kierownika kontraktu
    • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
    • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami
    • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
    • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji
    • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

    Wymagania:

    • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany
    • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce
    • znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych – warunek konieczny
    • umiejętności negocjacyjne
    • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
    • umiejętność wyznaczania priorytetów

    Oferujemy:

    prywatną opiekę medyczną
    ubezpieczenie grupowe
    karty sportowe
    naukę
    języków
    szkolenia specjalistyczne
    jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
    wyjazdy integracyjne
    O Grupie Murapol:
    • 17 lat na rynku deweloperskim
    • 96 zrealizowanych inwestycji
    • 34 inwestycje w realizacji
    • 450 fachowców różnych specjalizacji
    • Oddziały w 13 miastach Polski
    • Biura projektowe w 4 miastach Polski
    ...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi
      W temacie prosimy o umieszczenie nr referencyjnego.
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

    Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Obowiązek informacyjny – przy przetwarzaniu danych w celach rekrutacyjnych

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej.
    2. Inspektorem ochrony danych jest Pani Barbara Pióro, z którą można kontaktować się pisząc na adres Administratora: Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. ul. Partyzantów 49, Bielsko – Biała.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzonymi rekrutacjami, w tym w celu prowadzonej aktualnie rekrutacji.
    4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie:Pani/Pana dane mogą być przekazywane procesorom w związku ze zleconymi przez Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. działaniami realizowanymi w imieniu Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o.
      • niezbędność do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy
      • udzielona zgoda
      • niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze
      • niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora np. takich jak udzielania odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski
    5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.
    6. Okres przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane. Okres przez który Państwa dane osobowe będą przechowywane to:
      • 2 lata – jeśli zostanie udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje
      • do 50 lat – jeśli doszło do zawarcia stosownej umowy (np. umowa o pracę)
      • 12 miesiący po zakończeniu procesu rekrutacji – jeśli nie doszło do zawarcia stosownej umowy i nie została udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje.
    7. Ponadto, informujemy, że ma Pani/Pana prawo do:Posiada również Pani/Pan prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
      • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa
      • sprostowania danych,
      • żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
      • usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania
      • wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych
      • przeniesienia Państwa danych osobowych
    8. W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    9. Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym również w formie profilowania.
    10. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe".