Oferta pracy

Kierownik Kontraktu (praca w delegacji)

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad jakością i terminowością kontraktu,

  • Planowanie i rozliczanie budżetu oraz identyfikacja zagrożeń realizacyjnych i budżetowych kontraktu,

  • Opracowywanie harmonogramu zakupów,

  • Opracowanie struktury organizacji kontraktu,

  • Kontrola wielkości rezerw kosztowych podwykonawców (FRI),

  • Nadzór nad realizacją poszczególnych etapów kontraktu zgodnie z zapisami kontraktowymi, dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi normami, przepisami i instrukcjami oraz sztuką budowlaną.

  • Odpowiedzialność za terminowe zafakturowanie wykonanych prac,

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji i wsparcia w zespole,

  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy,

  • Zarządzanie zespołem nadzoru budowy oraz pracownikami sił własnych,

  • Przygotowywanie raportów i analiz zarządczych, identyfikacja i ocena ryzyk.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (uczelnie techniczne – budownictwo, konstrukcje stalowe),

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń,

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy realizacji projektów budowlanych (obejmujących budowę, przebudowę lub nadzór nad budową, przebudową przy realizacji inwestycji z zakresu budowy np. mostów, gazociągów, konstrukcji stalowych lub zbiorników)

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem przy realizacjach budów,

  • Doświadczenia na stanowiskach Inżynier Budowy, Kierownik Budowy,

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, MS Project, AutoCad,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Zdolności przywódczych, myślenia strategicznego oraz konsekwencji w dążeniu do celu,

  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Gotowości do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • samodzielną pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe, wczasy pod gruszą)

  • samochód służbowy,

  • system premiowy uzależniony od indywidualnych celów i wyników prowadzonych kontraktów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy