Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Kontraktu - Project Manager (fit-out)

REESCO sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizacja projektów inwestycyjnych w zakresie przebudowy / aranżacji wnętrz zgodnie z wymaganiami Klienta oraz wewnętrznymi standardami i procedurami firmy,

  • koordynowanie sporządzania wycen / kosztorysów ofertowych oraz inwestorskich, harmonogramów realizacji robót i budżetów,

  • dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy,

  • nadzorowanie prac realizowanych przez podwykonawców w celu zagwarantowania pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem i wytycznymi jakościowymi,

  • monitorowanie kosztów oraz dokonanie rozliczeń końcowych realizowanych projektów,

  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej,

  • nadzór nad przeglądem oraz usuwaniem wad i usterek,

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria sanitarna, architektura)

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi w zakresie aranżacji wnętrz powierzchni komercyjnych w pełnym zakresie branżowym lub realizacji projektów dla obiektów kubaturowych

  • wiedza z zakresu przygotowywania ofert przetargowych, wyłaniania wykonawców poszczególnych pakietów robót

  • znajomość rynku fit-out, w tym dostawców usług i materiałów

  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie dokumentacji i komunikację w zakresie merytorycznym

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień bez ograniczeń

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • realizację ciekawych projektów inwestycyjnych w segmencie biurowym, hotelowym i retailowym

  • szansę ugruntowania doświadczenia w zakresie zarządzania projektami fit-out

  • elastyczne godziny pracy

  • kafeteryjny system benefitów (opiekę medyczną i kartę Multisport do wyboru)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Dowiedz się więcej i odwiedź: www.reesco.pl

Firma Reesco Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku fit-out w Polsce. Specjalizujemy się w realizacji projektów aranżacji powierzchni biurowych, handlowych. Świadczymy usługi wykonawstwa metodami: tradycyjną, projektuj & buduj oraz pakietowego zarządzania budową (Construction Managment, Management Contracting). Największy potencjał REESCO to ludzie – zespół fachowców i entuzjastów branży, którzy swoje zaangażowanie przekuwają na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów.

Standardy pracy Reesco wyznaczają międzynarodowe normy zarządzania wspierane przez nowoczesne technologie, pozwalając na budowanie sprawnej i stabilnej organizacji, potwierdzone licznymi referencjami. W latach 2015 – 2020 otrzymywaliśmy szereg nagród, nieprzerwanie Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, oraz w latach 2016 i 2020 roku Diament Forbesa, czy też w roku 2018 nagrodę w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards.

Przewiń do profilu firmy