Oferta pracy

Kierownik kontraktu / projektu

MIRBUD S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik kontraktu / projektuNumer ref.: miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie budżetem kontraktu, zapewnienie założonego wyniku finansowego oraz cash flow,
  • zarządzanie budową i organizacja pracy na budowie,
  • zarządzanie podległymi zasobami (zespół pracowników, dostawcy, podwykonawcy),
  • wybór podwykonawców, dostawców oraz rozliczanie zawartych z nimi umów,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót przez podwykonawców, dostawców,
  • odpowiedzialność za terminowe zakończenie kontraktu i sprzedaż inwestycji do Klienta.

Wymagania:

  • minimum 10 lat stażu pracy, w tym 5 lat doświadczenia w samodzielnej realizacji inwestycji na stanowisku kierownika kontraktu przy realizacji budynków użyteczności publicznej jak i halach przemysłowych, magazynowych i logistycznych,
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno –budowlanej,
  • doświadczenie w kontaktach z inwestorem i prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • reprezentowanie Wykonawcy w kontaktach z Zamawiającym i organami administracji państwowej,
  • umiejętność menedżerska na wysokim poziomie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt: Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) poprzez przycisk APLIKUJ z adnotacją w tytule: Kierownik kontraktu / projektu.

wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy