Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Kierownik kontraktu

BUDIZOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie projektami zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz specyfikacją techniczną,

  • koordynacja pracy wewnątrz w zespole oraz podwykonawców wszystkich branż,

  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót,

  • nadzór i koordynacja prac projektowych,

  • ocena stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,

  • wybór podwykonawców,

  • negocjowanie umów z podwykonawcami,

  • udział w procesie ofertowania,

  • bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,

  • koordynacja budżetu projektu,

  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentów będących podstawą fakturowania,

  • udział w negocjacjach umów z Klientami,

  • utrzymywanie relacji z Klientem oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz kreowanie poprawnych relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, związane z budownictwem, inżynierią,

  • kilkuletnie doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji żelbetowych lub drewnianych,

  • znajomość procesów prefabrykacji oraz umiejętność koordynacji zespołem,

  • gotowość do wizyt lokalnych na terenie prowadzonych projektów oraz do wizyt w zakładach prefabrykacji,

  • znajomość obsługi AutoCad w zakresie niezbędnym do wykonywania przedmiarów,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność efektywnego zarządzania projektami, w tym planowania, organizowania, monitorowania postępów i kontrolowania budżetu.

  • samodzielność,

  • zaangażowanie w realizowane zadania,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane,

  • znajomość języka niemieckiego, duńskiego lub szwedzkiego.

To oferujemy

  • współpraca przy różnorodnych projektach ( budownictwo kubaturowe, mieszkaniowe, komercyjne) na terenie Polski, Szwecji, Danii z największymi firmami GW, Inwestora,

  • możliwości rozwoju oraz doskonalenia umiejętności,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe),

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat,

  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki świąteczne, itp.),

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Obecnie nasze projekty realizujemy w Polsce, Szwecji, Danii oraz Niemczech.

Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach:

produkcji prefabrytaktów żelbetowych dla budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego;

produkcji prefabrykatów drewnianynych dla obiektów jedno- i wielorodzinnych generalnym wykonawstwie

oraz na łączeniu tych technologi tzn. prefabrykacji hybrydowej.

Przewiń do profilu firmy