Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Kontraktu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KALTER Sp. z o.o.
    generalny wykonawca inwestycji budowlanych

    zatrudni na terenie Warszawy

    KIEROWNIKA KONTRAKTU
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za  przygotowanie i realizację budżetu budowy;
    • negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami;
    • prowadzenie negocjacji i ustalanie z Inwestorem warunków realizacji umowy;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo;
    • co najmniej 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych;
    • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych;
    • posiadane uprawnienia budowlane będą atutem;

    Oferta:

    • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji;
    • pracę przy realizacji ciekawych projektów w renomowanej firmie;
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w biurze Firmy lub klikając w przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z poźn. zm.).