Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Kontraktu z językiem niemieckim

  • Niemcy
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    WRO-SYSTEM - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Nr ref.: 02/2018

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja realizowanych projektów zagranicznych,
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów oraz koordynacja współpracy z Kontrahentami,
    • Reprezentowanie firmy w negocjacjach umów z Kontrahentami,
    • Uczestniczenie w procesie wdrażania nowych kontraktów,
    • Rozliczanie przerobu podlegających budów,
    • Przygotowywanie raportów i analiz,
    • Obsługa reklamacji,
    • Współtworzenie strategii rozwoju firmy,
    • Realizacja założonych celów biznesowych,
    • Kreowanie wizerunku firmy i jej polityki.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zagranicznych (budowlanych, elektrotechnicznych itp.),
    • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
    • Mile widziana znajomość zagadnień elektrotechnicznych,
    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Pełna dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji,
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (dla osób zamieszkałych w Niemczech możliwość zatrudnienie w niemieckiej spółce),
    • Pracę w firmie z 11-letnim doświadczeniem, zatrudniającej ponad 200 osób,
    • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

    W tytule maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - Dziennik Urzędowy UE L 119 – dalej: RODO) mamy obowiązek poinformować Cię, że:

    • Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z rekrutacją jest WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o. - siedziba: 80-121 Gdańsk, ul. Łostowicka 9,
    • przekazane przez Ciebie dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji przez WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o., w tym profilowaniu,
    • respektujemy Twoje prawa do:
    • dostępu do dotyczących Ciebie danych oraz otrzymania ich kopii,
    • sprostowania (poprawiania) danych,
    • usunięcia danych (zgodnie z uwarunkowaniami określonymi w art. 17 RODO),
    • ograniczenia przetwarzania danych,
    • przenoszenia danych (zgodnie z uwarunkowaniami określonymi w art. 20 RODO),
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, o którym mowa w art. 4 pkt 21 RODO.
    • Spółka WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o., jako Administrator Danych, przechowywała będzie dotyczące Ciebie dane osobowe przez okres nie dłuższy 180 dni od momentu ich otrzymania. Po tym okresie dane zostaną – w zależności od Twojej decyzji - trwale usunięte z naszych zasobów, względnie odesłane na Twój adres.
    • Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione podwykonawcom związanym z WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o. umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych, np. ELEKTRO WRO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W GDAŃSKU, ul. Wały Piastowskie 1/312, 80-855 Gdańsk - dokonywanie procedury rekrutacyjnej z kandydatem na zlecenie WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o., kancelarie radców prawnych, firmy informatyczne, agencje ochrony osób i mienia, podmioty zagraniczne poszukujące pracowników i pozostałe podmioty współpracujące.
    • Administrator Danych deklaruje, że nie przekazuje i nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego.
    bottom