Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Kontroli Jakości

Uroda Polska Sp. z o. o.

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i kontrola procesów produkcyjnych w zakresie przygotowania nastawów,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z jakością surowców i wyrobów gotowych,

  • Współuczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów,

  • Ocena jakości surowców chemicznych oraz wyrobów gotowych,

  • Zwalnianie produktów do konfekcji i obrotu,

  • Wykonywanie i zlecanie analiz fizyko-chemicznych i mikrobiologicznych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,

  • Wystawianie świadectw analizy,

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,

  • Postępowanie z produktem, który jest poza specyfikacją – produktem niezgodnym,

  • Przyjmowanie reklamacji i rozpatrywanie ich,

  • Wprowadzanie danych produkcyjnych, wprowadzanie receptur nastawów,

  • Obsługa systemu kontroli jakości towaru paczkowanego,

  • Organizacja pracy pracowników nastawni,

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, przeglądu zapisów produkcyjnych,

  • Nadzór nad procesami zleconymi,

  • Nadzór nad stanem technicznym i sanitarnym urządzeń, maszyn oraz pomieszczeń produkcyjnych,

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,

  • Dobór dostawców surowców chemicznych oraz zlecanie zamówień pod bieżące potrzeby produkcyjne,

  • Zgłaszanie produktów do Elektronicznego Systemu Produktów Kosmetycznych CPNP,

  • Prowadzenie ewidencji wyrobów akcyzowych objętych zwolnieniem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne

  • Znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego,

  • Profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji,

  • Znajomość urządzeń procesowych

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Technologa Kosmetycznego w firmie kosmetycznej

  • Umiejętność tworzenia nowych formulacji kosmetycznych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działaniu, dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę na pełen etat