Kierownik kontroli jakości

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o.

  • Niemodlin

    Niemodlin, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie kilkuosobowym zespołem

  • konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości

  • nadzór nad kontrolą jakości komponentów i wyrobów gotowych

  • identyfikacja problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących

  • udział w procesie reklamacji

  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • współpraca z pełnomocnikiem ds. zarządzania jakością

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane uzupełaniające z zarządzania jakością

  • min. 5-letnie doświadczenie w kontroli jakości i min. 3-letnie na stanowisku kierownika kontroli jakości w firmie produkcyjnej w branży metalowej

  • wiedza i praktyczna znajomość kryteriów oceny jakości procesów produkcyjnych

  • praktyczna znajomość systemu zarządzania jakością ISO 9001

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • wysoki poziom samodzielnego analitycznego myślenia

  • inicjatywa i zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie w nadzorze spawania

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • świadczenia z funduszu socjalnego: pomoc finansowa na święta, dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci

  • spotkania integracyjne

  • prywatną opiekę medyczną

  • miłą atmosferę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych. Dbamy o dobrą atmosferę pracy i wzajemne zrozumienie. Staramy się, aby praca i rodzina szły ze sobą w parze. Dostrzegamy umiejętności i talenty naszych pracowników i wspieramy ich rozwój.

#tworzymyklimat

Przewiń do profilu firmy