Kierownik Kontroli Jakości

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 26.11.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 26.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK KONTROLI JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania jakości,
    • Tworzenie procedur jakościowych,
    • Współpraca z innymi działami celem utrzymania standardów jakościowych,
    • Nadzór nad systemem zarządzania jakością w firmie,
    • Nadzór nad dostawcami oraz kontakt z klientem w sprawach związanych z reklamacjami wyrobów.
    • Koordynacja pracy zg. z wymaganiami norm ISO 9001 i ISO 14000
    • Koordynacja pracy podległego zespołu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub elektryczne
    • Duża wiedza na temat jakości produkcji,
    • Minimum 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
    • Orientacja na cele, dobre umiejętności interpersonalne,
    • Kreatywność oraz inicjatywa
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju
    • Pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj Teraz